Lida’ yı ne yavaşlatır ?

Orjinal Lida’ nın yakın takipcisi olan siz değerli kullanıcılarımıza bu kez Lida’ nın zayıflatıcı etkisini yavaşlatan öğelerden ve yapılan yanlışlardan bahsedelim istedik.

Ürünü kullanan fakat yaptığı bazı yanlışlar sebebiyle daha yavaş etki gören Lida severlerin geri dönüşleri ve paylaşımlarıyla edindiğimiz tecrübelerin sonucunda bu analiz yazısını hazırlayabildik.

Aşağıda Lida’ nın etkinlik hızı ve süresini olumsuz etkileyen öğeleri sıralıyoruz;

  • Su tüketiminin önerilen orandan az olması: Lida, su ile birlikte etki gösteren ve yağ yakımını su sayesinde sağlayan bir üründür. Bu sebepten ötürü rutin olarak önerilen günlük su tüketimi oranının (2, 2,5 Lt.) altında su tüketimi yapılması durumunda etki hızı düşebilmektedir.
  • Sabah ve akşam öğünlerinde beslenme biçimi: Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde aşırı yağlı, tuzlu, baharatlı veya kafein içeren öğünlerin tüketilmesi; kızartma, hamur işi, tatlılar ve aşırı tuzlu gıdalar tüketilmesi her ne kadar kuvvetli bir gıda takviyesi olsa da ürünün etkinliğini düşürebilir.
  • Bağırsak tembelliği problemi: Lida’ nın tüketim süresi içerisinde bağırsak tembelliği sonucu kabızlık şikayeti yaşayan kimselerin bu sorunun önüne mutlaka bitkisel yada çok mecbur kalındığında ilaç desteği ile geçmeleri gerekir. Kabızlık, Lida’ nın gücünün önüne geçen başlıca sorunlar arasında yer almaktadır.
  • Aşırı hareketsizlik ve egzersiz uygulanmaması: Özellikle masabaşı işlerde çalışan ve otomobili olan kimselerin en büyük sorunu hareketsizlik ve doğru orantılı olarak artan yağ miktarıdır. Bu sorunun önüne kendinizi zorlamayacak şekilde egzersiz yaparak geçebilirsiniz. Günde 10 dakikanızı kendinize ayırmanız ve beden hareketleri yapmanız dahi Lida’ nın etkisini mükemmel ölçüde arttırabilir. Her ne kadar ürün termojenik özellik taşısa da hareketsizlik, zayıflama süresini uzatacaktır.
  • Doğum kontrolüne yardımcı yada hormonal düzene etki eden ilaçlar: Özellikle doğum kontrol ilaçları başta olmak üzere, kortizon ihtiva eden yada direkt veya dolaylı yollardan hormonal sisteme etki eden ilaçlar ile birlikte Lida kullanılması zayıflama süresini oldukça uzatabilmektedir. Zaten genel olarak yüksek dozajlı ilaçlar ile aynı zaman dilimi içerisinde kullanılması tavsiye edilmeyen Lida için apayrı bir zaman dilimi hedefleyebilir yada sürekli ilaç kullanma durumunda iseniz egzersiz yada spor programları uygulayarak azalan etkiyi çoğaltabilirsiniz.

Tüm bunların ötesinde ürünü tükettiğiniz süre zarfında diyet yada hafif rejim programları seçerek uygulayabilir, bu sayede doğru gıdalar tüketip, dengeli beslenerek daha hızlı zayıflayabilirsiniz.

Lida ile sağlıklı ve doğru sürede zayıflamanın altın kuralları bunlardır…