Lida’ nın Zayıflama Dışındaki Etkileri

Tüm Orjinal Lida kullanıcılarına Selamlar;

Bu yazımızda Lida’ nın zayıflatıcı etkisi dışındaki etkilerini sizlerle paylaşmak istedik. Bunu yaparken öncelikle Lida’ nın içeriğinde bulunan bitkisel özlerden sözü açsak iyi olacak! Lida’ nın Turunç Çiçeği içerdiğini hepimiz biliyoruz. Bunun yanında Mandalina Lifi, Çin’ e has Tucbakoe ve Cassia ile dut yaprağı ekstresi içerdiği de biliniyor.

Şu ana kadar kullanıcılarımızdan gelen geri dönüşlere bakarsak zayıfladıkları aşikar bir gerçekti. Fakat bunun dışında da ilginç ve bizi şaşırtan geri dönüşler oldu.

Örneğin bir kaç yazı önce bahsettiğimiz şu garip migren olayı! Migren hastalarına tavsiye edilmeyen Lida’ yı inatla kullanan bir migren hastası ilginç bir şekilde baş ağrılarından kurtulduğunu aktarmıştı.

Kullanıcılarımızdan gelen dönüşlere göre derlediğimiz diğer ilginç etkiler ise şunlar;

  • Lida’ nın cildin kolajen yapısını iyileştirdiği ve bu sayede kullanımı süresince ciltte gerginlik ve genel iyileşme sağladığı kaydedilmiş. Ayrıca önceden sivilce, akne ve kızarıklık problemi olan kişilerde bu şikayetin azaldığı yada yokolduğu beyan edilmiş.
  • Ürünün aşırı uyku uyuma yada uyku düzeninin bozulması gibi durumların önüne geçtiği sıkça iletilen bir güzel özellik. Bunun genel sebebi Lida’ nın özel olarak yorgunluğu yok etmek amaçlı harmanlanan ekstresi…
  • Selülit oluşumunun veya bölgesel sarkmaların önüne geçmesi, Lida’ nın fazla yağları ve yağ birikimini direkt olarak hedeflediğinin kanıtıdır. Bu da bir çok kullanıcı tarafından sevinçle ifade edilen bir durum.
  • Zindelik hissi sağlayan Lida’ nın en genel özelliği yağ yakımı ile açığa çıkan enerji kaybının tolöre edilmesini sağlamak. Fakat hiperaktif günler geçirildiğinin az da olsa beyan edildiği de oldu!

Sonuç olarak hemen hemen her besin takviyesinde olduğu gibi Lida’ nın da içerdiği bitki ekstreleri tek bir işe değil, bir çok işe  yarıyor. Zinde bir yaşam sürmek, yorgunluk ve halsizlik şikayetinden kurtulmak için Ginseng kullanmaya başlayan kişilerin mışıl mışıl uyumaları gibi tezat durumlar görülebiliyor. Bunun sebebini araştırdığımızda karşımıza Ginseng’ in şaşırtıcı metabolizma düzenleyici etkisi ortaya çıkar! Ginsenge başlayan kişi aslında aşırı kırık ve paramparça bir uyku düzeni içerisindedir ve uyuması gerektiği için Ginseng onu uyutmuştur.

Lida için de bu geçerlidir. Bir çok kozmetik ürününde kullanılan turunç, zayıflarken işte bu yüzden aynı zamanda güzelleştirmektedir…