Lida Kullanımı Sırasında Psikolojinin Önemi

Sağlıksız psikolojik programlama, kronik yorgunluk sendromundan muzdarip olan Ruth’un sağlık gayretlerini de boşa çıkardı. Diyet ve besin takviyeleri konusundaki önerilerimi uygulamış olmasına rağmen, sadece kısıtlı bir ilerleme kaydedebildi ve ben Ruth’un zor bir vaka olacağını fark ettim. Psikolojik yolda, ciddi bir desteğe ihtiyacı olacağı açıktı. Bu aşamada kendisinin lida kapsül kullanması gerekiyordu. Lida kapsül ile yapılacak düzenli bir program ile kilo problemlerinden kurtulması mümkündü. Çümkü lida zayıflama programları sırasında zayıflama çabası beyni de etkileyebilir ve istenmeyen durumlara yol açabilir.

Ruth’un çocukluğunda, babasının ona yalnızca hasta olduğu zaman ilgi gösterdiğini öğrendim. O zamanlar babası ona oyuncaklar alır, yatağının kenarına oturur ve ona masallar okurdu. Diğer zamanlarda ise Ruth’u görmezden gelir ya da yüzeysel bir ilişki kurardı.

Bilinçaltında Ruth, “İlgi istiyorsam, hasta olmalıyım,” dersini öğrendi. Hiç şüphesiz bunu bilinçli yapmamıştı, ama bu davranış bu şekilde programlandı. Yıllar sonra, evliliği yıkılmak üzereyken ve kocası bir başkasıyla ilgilenmeye başladığında, Ruth’un programlanmış tepkisi hastalanmak oldu bu kez kocasının ilgisini ve sevgisini çekmek için. Elbette, uzun vadede böyle bir davranış kalıbı başarısız olur; Sonuçta kocası Ruth’u hasta ve tek başına bırakıp ondan boşandı. Psikolojik rahatlığın lida zayıflama hapı ile yapılan diyetlerde önemi daha da artmaktadır. Lida kapsül sizi hızlı bir şekilde zayıflatırken sizde psikolojik olarak rahat olmalısınız.

Lisa ve Ruth için, hasta olmanın belirli “ödülleri” iyileşme veya sağlıklı olma arzusundan ağır bastı. Bu yaşam şekli oldukça yaygındır; insanların genelde hastalanmak veya hasta kalmak için psikolojik sebepleri vardır bilinçli olmasa da. İnsanlar genelde umutluluk yerine umutsuzluğu öğrenirler.