Lida ile Zayıflama Teknikleri

Lida ürünü ile zayıflamak için size bazı önerilerimiz var, bunlardan birincisi ürünü sabah kahvaltılarından yaklaşık 1 saat önce almaktır. Yani bu şekilde vücudu alıştırmak her zaman size fayda sağlar, doğal yöntemler içerisinde çok fazla uyuyup öğlen vakitlerinde kahvaltı etmek gibi yanlışlara düşmeyin. Uyku düzeniniz normale girdiğinde Lida’nın daha etkili olduğunu siz de çok net bir şekilde anlayacaksınız.

Ayrıca Lida’yı kullanırken bol su tüketmelisiniz. Normal şartlarda günde 1 litre su tüketimi yaparsınız, lida kullanırken bunu en azından 3’e katlamalısınız, çünkü lida’nın yağ yakıcı özelliğini kullanabilmeniz için bu yağların yakımında çıkan enerjiyi desteklemek için suya ihtiyaç vardır. Özellikle çeşme suyu gibi bol klorlu suları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Onun dışında yer alan ve şebeke suyu olmayan doğal sular işinizi görecektir.

Günde tüketeceğiniz 2-3 litre su ve düzenli lida kullanımı sayesinde siz de olanlar karşısında büyük bir şok yaşayacaksınız. Her uyandığınız yeni gün bir umutla doğacak ve uyuyana kadar rahat bir nefes alacaksınız.