Lida ile Vücut Tipinizi Bulun

Lida hapları sayesinde formunuza kavuşacaksınız. Lida hapları orjinalini kullanmalınız. Sahte lida zayıflama hapı sağlığınıza zarar verebilir. Düzenli lida kullanımında inanılmaz derecede faydasını göreceksiniz. Diyet yapmadan zayıflamak isteyenler açlığa dayanamayanlar hemen lida kullanmlıdırlar. Bu sayede kilo vermeleri daha kolaylaşacaktır.  Kaslar ve düşmeler. D vitamini kas hücrelerinin daha fazla protein yapması için sinyal verir.

Bu, kasları güçlendirebilir ve özellikle yaşlılarda dengeyi iyileştirebilir. Geniş kapsamlı çeşitli araştırmalar D vitamini desteklerinin sağlıklı sayılabilecek yaşlılarda düşme riskini yaklaşık yüzde 20 oranında azalttığını gösteriyor. Düşmeler yaşlılar arasında bir numaralı yaralanma nedenidir. Kalıcı sakatlığa, bağımlılığa ve hatta ölüme neden olabilmektedir. Ayrıca kısa hatırlatmada bulunalım lida hapı sayesinde formunuza kavuşmanız için hiçbir engel yoktur.

Deney tüplerinde D vitamini, göğüs, yumurtalık, kolon, prostat ve beyin kanserleri dahil çeşitli tip kanser hücrelerinin büyümesini ve üremesini kuvvetli bir şekilde engelliyor. D vitamini alımına ya da kandaki D vitamini düzeyi ölçümlerine başvuran yeni araştırmalar aynı şeyin bedenlerimizde de gerçekleştiğini ileri sürüyor. Bu, D vitamininin tıpkı küçük çaplı bir yangının üzerine atılan bir battaniye gibi yeni kanser hücrelerini söndürebileceği, onların hayatı tehdit edici tümörlere dönüşmesini engelleyebileceği anlamına gelir.

Kalp hastalığı. Çeşitli araştırmalar daha fazla D vitamini almanın, özellikle de güneş ışığından alındığında kan basıncını düşürmeye yardım ettiğini öne sürüyor. Yetersiz D vitamini alımı kalp yetmezliğine ve periferik arter hastalığına bacaklarda kan gelecektir.  Akışının tıkalı olması) katkıda bulunabilir ve arteroskleroz olarak bilinen atar damarları tıkayan süreçle de ilgisi olabilir. e Multipl skleroz. Bağışıklık sistemi yanlışlıkla sinirlerin üzerindeki koruyucu katmana saldırdığında meydana gelen bu hastalık, insanların düşük miktarda D vitamini aldığı yerlerde daha yaygın gözükmektedir.