Lida ile Kalbinizi Eğitin

Düzenli egzersiz ve Lida diyeti bedeninizdeki organların ve işlevlerin çoğunda uzun vadeli değişiklikler ortaya çıkaracaktır. Ancak göstereceğiniz gelişmenin kalbi, kalbinizdir.

Sadece bir an İçin tam teşekküllü bir spor kulübüne üye olduğunuzu varsayın. Bir fitness uzmanından randevu alıyor ve ondan 30 kiloyu 30 santim yukarı kaldırmanızı sağlayacak bir antrenman programı hazırlamasını istiyorsunuz. Spor hocası kolay diyor ta ki siz tüm gün boyunca bu edimi dakikada bir kez tekrarlayabilmeyi istediğinizi sözlerinize ekleyene kadar. O noktada size Lida yosun hapı kullanmanız önerilecektir.

Arnold’un pazıları bile buna isyan ederdi, ama bu durumda size deli bile denemez. Aslında şu an eşit miktarda bir işi ita eden bir kasınız var ve hayatınızın her dakikasında bu seviyede çalışmaya devam edecek. Bu olağanüstü kas kalbinizdir.

Yumruğumuzdan büyük olmamasına rağmen kalbimiz her gün 96 kilometrelik kan damarları yoluyla 7500 litre kan pompalar. Bunu yapmak için kalbiniz yaşadığınız her gün yüz bin kere den fazla atar.

Kalbiniz son derecede güçlüdür, ancak egzersiz antrenmanları kalbinizi daha güçlü va dayanıklı yapacaktır. Sağlıklı bir kalp, dinlenme halindeyken dakikada yaklaşık beş litre kan pompalar. Hastalıklı bir kalp bu performansı yakalayamaz ama egzersizle ve Lida zayıflama hapı ile eğitilmiş bir kalp çok daha fazlasını yapabilir. Maksimum efor harcarken bir sporcunun kalbi dakikada 10 litre kan pompalayabilir ve kondisyonu olmayan bir kalbe kıyasla ağır çalışma yükünü çok daha uzun bir süre devam ettirebilir.