Lida Hakkında En Geniş Kaynak..

İnternet ortamında kesinlikle orjinal olan Lida’ nın (Çin Orijini – Kunming Dali tarafından üretilir.) tanıtıldığı ve kullanıcı yorumlarına en büyük değeri gösteren 2 web sitesinden birindesiniz. Ürün için bu en önemli olan iki kriter kullanıcılar ve Lida konusunda araştırma yapan kişiler tarafından aranan kriterlerdir. Web sitemizde orjinal ürünün nasıl özellikler taşıması gerektiği konusunda yazılı ve görsel bir çok bölüme ulaşabilirsiniz. Özellikle bir ürünü yada hizmeti araştıran kimseler için o ürün ve hizmet hakkında geçmişe uzanan ve ürünü alıp kullanmış yada hizmetle önceden tanışmış / almış kişilerin iyi yada kötü yorumlarının bulunması çok önemlidir. Orjinal Lida web sitesinde 8000′ e ve 12 senelik bir geçmişe dayanan kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Üstelik bu yorumları herhangi bir üyelik gerekmeksizin okuyabilir, yorum yazabilirsiniz.

Uzman destekli ekibimiz, yorumlarınız dahilindeki her soruyu en kısa zamanda cevaplandırmak için çalışıyor. Çevrimiçi destek sistemimiz ve iletişim sekmemiz haricinde mesai saatleri (Sabah 10:00 – Akşam 19:00) dahilinde hizmetinizde olan 2 farklı mobil çağrı hattımız aracılığıyla da Lida hakkında öğrenmek istediğiniz her şey ve almak istediğiniz her bilgi için destek veriyoruz. Bizi aramak istemiyorsanız, iletişim formlarımıza numaralarınızı bırakabilir, sizi bizim aramamızı sağlayabilirsiniz.

Amacımız, araştırmacı ve kullanıcıları orjinal ürüne yönlendirmek, ürün hakkında doğru bilgileri paylaşabilmek ve kilo sorunu olan kişilere Lida konusunda destek verebilmektir.

Tüm bunların haricinde orjinal ürünün size en acil, en özel ve en sağlam şekilde ulaşması konusunda da hizmet vermekteyiz. Lakin ürünü her nereden temin etmek isterseniz isteyin, bizden destek almadan lütfen herhangi bir girişimde bulunmayınız. Temel olarak web sitemizin ticari, bizlerin ise satış amacı güttüğümüzü inkar etmiyoruz. Lakin bunu en dürüst yollardan yapmaya çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz.

Huzurlu ve sağlıklı zayıflamalar dileriz…