Lida Diyet / Rejim İle Kullanılır mı?

Evet olabilir. Lakin tek bir şart ile…

Kahvaltı öğününüzde hafif gıdalar tercih edebilirsiniz fakat mutlaka doyurucu bir kahvaltı yapmalısınız.

Kahvaltı öğününün Lida için bu kadar önemli olmasının sebebi, ürünü kullanan kişilerde öğlen ve akşam öğünlerinde muazzam bir tokluk hissi yaratmasıdır. Hal böyle olunca tümden aç kalmamak için en azından sabah kahvaltısının tatmin edici olması gerekiyor. Lida kullanımı süresince diyet yada rejim programı uygulanması normale nazaran daha basit olduğundan Lida’ nın etkisini ve zayıflatma hızını arttırmak için denenebilecek yöntemlerdir. Fakat biz bu tip özel programların, kilo fazlası 5 ve daha düşük olan kimselerde uygulanmasını pek önermiyoruz.

Zaten ürün kullanımı için de asgari 3 Kg. lik bir kilo fazlası şart koşuluyor. Çünkü Lida 3 Kg. ve daha az fazlası bulunan kişilerde bir takım istenmeyen etkiler görülebiliyor. Bu etkilerin sebebi şüphesiz Lida’ nın tiroid sistemini harekete geçirmesinden kaynaklanıyor. Kilosu çok olan kişilerde bu etkiler görülmüyor.

Ürün ile birlikte Diyet veya rejim programı uygulamaya karar verdiyseniz aşağıdaki 3 tavsiyemizi yerine getirmenizde fayda var;

  • Multivitamin desteği kullanın! Bu tür destekler sizin sağlıklı ve sıkıntısız şekilde zayıflamanıza yardımcı olur. Kullanacağınız vitamin desteği bir eczane ürünü olmamalı, bitkisel olmalıdır.
  • Kahvaltı öğününüzde az ama çok çeşitli gıdalar tüketmeye özen gösterin.
  • Mutlaka egzersiz yapın. Küçük egzersiz programlarına ayrılacak günlük 5 dakikalık bir zaman dahi Lida’ nın etkisini % 30 arttırabilir. Bu da 1 ayda 4 kilo yerine 5,5 Kg. verebileceğiniz anlamına gelir.

Mucize ile hızlı ve sağlıklı bir zayıflama dileriz.