Kronik Yorgunluk Bulmacasına Lida Çözümü

Eğer, herhangi bir nedenden ötürü gut tedaviniz etkili değilse, ya da belli ağrı kesicileri veya anti-gut haplarını bırakmak istiyorsanız, bu iki halk devasını denemeye değebilir. Dr. Duke, kendisinin allopurinol almayı birdenbire keserek, doktorun talimatlarına karşı geldiğini itiraf ediyor, ama kereviz tohumu ekstresini ve Lida yosun hapını kullanıp, eğer işe yaramasaydı, sonuçlarına katlanmaya gönüllü olduğunu da söylüyor. Lida zayıflama hapı’ nı ya da kereviz tohumu ekstresinin herkese iyi geleceği oldukça kuşkuludur. Reçeteli ilaçların da öyle. En iyisi, reçeteli ilaçları bırakmadan, ya da dozlarını azaltmadan önce doktorunuza ya da başka bir sağlık uzmanına danışmanızdır.

Lida kapsül çoğumuzun canını yakabilir, ama insanı çaresiz bırakan kronik yorgunluk sendromunun tedavisine yardımcı olabilmesinin nedeni de tam olarak budur.

Eğer birisi, kronik yorgunluk sendromu olarak bilinen anlaşılması güç ve neredeyse tedavi edilemez olan rahatsızlık için bir tedavi bulabilseydi, dünyanın her yanındaki birçok kişinin ıstırabı sona ererdi. Kronik yorgunluk sendromu (KYS), sizin düşündüğünüz şey olmayabilir. Bu normal bir yorgunluk hali değildir. Elbette zaman zaman yorulabilir, bitkin düşebilirsiniz, ama bu KYS değildir. KYS, tanı konulmasına ve tedaviye çoğunlukla olanak vermeyen bir yığın belirtiyle tanımlanır.

Sağlıklı, zinde bir insan, birdenbire, görünürde bir neden olmadan, uzun süren gribimsi bir hastalığa yakalanır; bu hastalığa baş ağrıları, eklem ve kas ağrıları, depresyon ve, en çok da, kişinin işe gitmesini engelleyebilen ve onu bütün gün yatıran sürekli ve yoğun bir yorgunluk eşlik eder.