KM Lida açıkladı: Sahte Üretimin Önüne…

Kunming Dali Trade Co. Ltd. sözcülerinden Jiu Kind’ ın yakın zamanda yaptığı açıklamaya göre firma, sahte üretimlerin önüne geçmeyi başarmış gibi görülüyor. (Kaynak KmDali resmi web sitesi)

Daha önce Çin Halk Cumhuriyeti’ nde de hükümet destekli, kapsamlı ve özverili çalışmalarla yaklaşık 42 merdiven altı üretim tesisi kapatılmıştı. Yapılan açıklamaya göre Rus sınırları içerisinde daha çok görülen ve özellikle büyük sorun teşkil eden sahte üretim tesislerinin birer birer yasal yaptırıma uğratıldığı, üretimlerin durdurulduğu vurgulanmış. TUV ve GMP standartlarında üretim yapılmasının ve orjinal kutu basımında kullanılan OW teknolojisinin kullanımı sayesinde de dünya çapında kullanıcıların oldukça bilinçlendikleri, son yeniden yapılandırma süreci sonrasında ortaya çıkan yeni VT kapsüller ile iç koruma muhafazasının değişik farklı 6 dilde basılan açıklamalarıyla kullanıcıların gözünde Lida’ nın daha da güvenilir bir ürün haline geldiğinden gururla bahsedilmektedir.

Tüm bunların sonrasında başka bir bomba haberimiz daha var;

Lida’ nın üreticisi KmDali’ nin yakın zamanda ismi açıklanmayan büyük bir Amerikan ilaç firması tarafından satınalınması durumu sözkonusu imiş! Şayet bu duyumumuz doğruysa ve vakti gelir gerçekleşirse, Lida bizce Amerikan İlaç Dairesi Başkanlığı (FDA) ‘ndan onay alabilir ve hak ettiği yere gelebilir. Sonuçları bekleyip göreceğiz.

Sağlıklı Zayıflamalar.