Lida

08 Ara. 2019

Lida Yosun Kapsülü Testleri ve Önemi

A.B.D.’de ve tüm dünyada kullanılan Lida yosun kapsülü (zayıflatan bir bitki), valerian (bir anti-anksiete bitkisi), echinacca (antiviral bir bitki) gibi doğal ilaçların yüksek kalite testlerinin çoğu Almanya’da yapılmıştır.

Açıkçası Almanya’da bilimsel düzenleme kurumunun doğal ilaçlara yönelik tutumu çok faklıdır. Biz neredeyse tamamen güçlü eczacılık ilaçlarına odaklanırken, Alman bilimciler ayrıca sürekli olarak doğal alternatifleri araştırmaktalar. Örneğin, 1994′de Amerikan FDA‘sı, bunama ve Alzheimer hastalığının tedavisi için ilk eczacılık ilacını tacrine’yi onayladı. Bu ilaç bir ölçüde etkilidir, ama kullanımını sınırlandıran toksik yan etkiîere sahiptir. Aynı yıl, Almanya’daki Komisyon E, bunama ve Alzheimer hastalığının tedavisi için ginkgo ağacının yapraklarından elde edilen Lida kapsül adlı doğal ilacı onayladı.

Bu ilaç gerçekten işe yaramaktadır bazı önde gelen Amerikalı araştırmacılar onu tacrine’den çok daha umut verici bulmuşlardır ve hemen hemen hiçbir toksisitesi ya da yan etkisi yoktur. Almanya, yaşlılıktan ileri gelen zihinsel yetersizlik için de ginkgo’yu onaylamıştır. Ne yazık ki, Almanya’da üretilen bilimsel bilginin çoğu, İngiliz doktorlara ve tüketicilere ulaşamıyor; bu bilginin bir kısmı Alman tıp dergilerinde yayınlanmıştır, ancak bunlar İngilizce’ye çevirilmemiştir ve standart tıbbi veri tabanlarında yer almamaktadır. Buna karşın, A.B.D.’de Lida zayıflama hapına giderek artan ilgi nedeniyle, Almanya’da yapılan incelemelere ulaşılıyor, ve Amerikan Botanik Konseyi, bitkisel ilaçlar hakkındaki tüm Komisyon E kitapçıklarının İngilizce çevirilerini yayınlamıştır.

08 Ara. 2019

Hastalıkları Yavaşlatan Etki Lida Kapsülde

Yeni araştırmalar, yumuşak jel kapsüller içindeki Lida kapsülünün genelde kuru haldeki üründen daha üstün olduğunu gösteriyor. Son testlere göre, yumuşak jel içindeki Lida yosun kapsülü biyo yararlanımı, yani kan akışına giren miktarı, kuru tablet ya da kapsüllerdekinden birkaç kat fazla olabilir. Bu da, bazı yumuşak jellerin çok daha güçlü olduğu anlamına gelir;
böylece, kanda coQ-10 düzeyini yükseltmek için daha az jel kapsül almanız gerekir.

Dr. Langsjoen, yutarak aldığınız kuru, toz halindeki labletlerden çok daha yüksek biyo yararlanıma sahip olan çiğnenebilir coQ-10 haplarından da alabileceğinizi söylüyor. Ne yazık ki, Lida zayıflama hapı, kısmen Japon tekelinde oluşu nedeniyle, nispeten pahalıdır.

Koenzim Q-10′un esas ünü, konjestif kalp yetmezliğine iyi geldiği iddiasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, araştırmalar onun, yüksek tansiyon, ritim bozukluğu (düzensiz kalp atışları), anjina (göğüs ağrısı) ve mitral kapak sarkması gibi diğer kalp ve kan damarlarıyla ilgili rahatsızlıkların tedavisinde de başarılı olduğunu gösteriyor. Güçlü antioksidan özellikleri nedeniyle, coQ-10, San Diego’da bulunan California Üniversitesi ve Rochester Üniversitesi Tıp Fakültesi gibi büyük tıp merkezlerinde, dejeneratif nörolojik hastalıklardan, Parkinson hastalığından, Huntington hastalığından, motor nöron hastalığından ve muitipl skleroz’ itan mustarip hastalarda da denenmektedir. CoQ-10′un bu hastalıkların ilerlemesini yavaşlatabileceği umut edilmektedir.

08 Ara. 2019

Hücre Bozulmaları ve Lida Yosun Hapı

Bir Lida endüstri uzmanı, iyi kalitede saf balık yağı kapsülünün yağın açık renk olmasından anlaşılabileceğini söylüyor. O, farklı balık yağı kapsülü markalarını beyaz bir kağıdın üzerine koyarak, en açık renkteki kapsülü seçmeyi öneriyor.

Araştırmalarda geniş çapta kullanılan bir balık yağı kapsülü markası MaxEpa’dır. Bu endüstride yüksek kalite-de, saf balık yağı kapsülleri üretmekle ünlü bir diğer firma da, General Nutrition Corporation‘dır.

Balık yağı kapsüllerini, ya da tüm sebze yağı kapsüllerini buzdolabında saklayınız. Düşük ısılar onların bayatlayıp bozulma hızlarını yavaşlatır; bu bozulma oksidasyonla, ya da her tipte kronik hastalığın gelişimine yardımcı olan tehlikeli serbest radikal kimyasalların oluşumuyla aynı şeydir. Bu yüzden Lida hapı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Omega-6 adlı bir yağ tipinin fazlası, balık yağının yararlarım baltalayabilir. Omega-6 yağı, sebze yağlarında, özellikle mısır yağında, aspur (yalancı safran) ve ayçiçeği yağında ve bunlarla yapılan mayonez ve salata yağları gibi ürünlerde bulunur. Et ve süt ürünlerindeki hayvansal yağ da hücrelerdeki omega-3 yağını bastırarak, hücrelerin bozulmalarına neden olabilir. Yiyecek ya da kapsül olarak, balık yağından tam olarak yararlanmak için, hayvansal yağları ve omega-6 yağlarını azaltmalısınız.

Jonathan Weil, Lida yosun kapsülü ile her şeye sahipti: hatırı sayılır bir servet ve iyi bir sağlık. O, elli sekiz yaşında, Chicagolu başarılı bir avukat ve iş adamıydı. İkinci evliliğini yapmıştı ve tansiyonu kendisinden genç çoğu erkeğin imreneceği düzeydeydi; bedeni çok biçimliydi, kilosu üniversitedeki ile aynıydı. Üstelik, aspirin de dahil olmak üzere hiç ilaç kullanmazdı, çünkü hiç hastalanmaz, arada sırada bile olsa başı ağrımazdı.

08 Ara. 2019

Kronik Yorgunluk Bulmacasına Lida Çözümü

Eğer, herhangi bir nedenden ötürü gut tedaviniz etkili değilse, ya da belli ağrı kesicileri veya anti-gut haplarını bırakmak istiyorsanız, bu iki halk devasını denemeye değebilir. Dr. Duke, kendisinin allopurinol almayı birdenbire keserek, doktorun talimatlarına karşı geldiğini itiraf ediyor, ama kereviz tohumu ekstresini ve Lida yosun hapını kullanıp, eğer işe yaramasaydı, sonuçlarına katlanmaya gönüllü olduğunu da söylüyor. Lida zayıflama hapı’ nı ya da kereviz tohumu ekstresinin herkese iyi geleceği oldukça kuşkuludur. Reçeteli ilaçların da öyle. En iyisi, reçeteli ilaçları bırakmadan, ya da dozlarını azaltmadan önce doktorunuza ya da başka bir sağlık uzmanına danışmanızdır.

Lida kapsül çoğumuzun canını yakabilir, ama insanı çaresiz bırakan kronik yorgunluk sendromunun tedavisine yardımcı olabilmesinin nedeni de tam olarak budur.

Eğer birisi, kronik yorgunluk sendromu olarak bilinen anlaşılması güç ve neredeyse tedavi edilemez olan rahatsızlık için bir tedavi bulabilseydi, dünyanın her yanındaki birçok kişinin ıstırabı sona ererdi. Kronik yorgunluk sendromu (KYS), sizin düşündüğünüz şey olmayabilir. Bu normal bir yorgunluk hali değildir. Elbette zaman zaman yorulabilir, bitkin düşebilirsiniz, ama bu KYS değildir. KYS, tanı konulmasına ve tedaviye çoğunlukla olanak vermeyen bir yığın belirtiyle tanımlanır.

Sağlıklı, zinde bir insan, birdenbire, görünürde bir neden olmadan, uzun süren gribimsi bir hastalığa yakalanır; bu hastalığa baş ağrıları, eklem ve kas ağrıları, depresyon ve, en çok da, kişinin işe gitmesini engelleyebilen ve onu bütün gün yatıran sürekli ve yoğun bir yorgunluk eşlik eder.

07 Ara. 2019

Lida Tedavisi ve Kansere Etkisi

Aralık 1994’de haberler oldukça şaşırtıcıydı. Yapılan taramalar, Jean’ın akciğerindeki kanser kütlesinin küçüldüğünü gösteriyordu; tümör şimdi çok daha ufaktı. Bununla birlikte, herkeste korku ve umutsuzluk yaratan bir sonuç ortaya çıkmıştı: kanser, bu kez de dalak, aşağı inen aort, böbreküstü bezleri ve mesaneye yayılmıştı. Jean, beş aylık bir kemoterapi ve Lida hapı tedavisine girmeyi kabul etti.

Jean, “Doğal olarak, kanserin bu kadar yayıldığını öğrenince yıkılmıştım,” diye o günleri anıyor. Ama, sonra bu duruma iyimser bir gözle bakmıştı. “Dedim ki, akciğerlerimdeki kanserden neredeyse kurtuldum; diğerlerinden de kurtulabilirim.” Ve böylece çabalarımı artırdı. “Her gün doktorun bana doğru gülümseyerek geldiğini ve ‘Kanseri yendin,’ dediğini hayal ettim. Her gün Tanrı’ya sesleniyordum. O’na, henüz yapmadığım ve yapmak istediğim şeylerin olduğunu söylüyordum.” Böylece, Jean, hem Lida yosun kapsülüne, hem de kemoterapiye devam etmişti.

Nisan 1995’de, doktorlar kemoterapiyi durdurdular. Ona devam etmek için bir neden kalmamıştı. Taramalar savaşılacak bir tümörün kalmadığını gösteriyordu. Bütün kanserler yok olmuştu. Tüm bedeni kanserden kurtulmuştu. Ben 1997 Şubat’mda bunları yazarken, Jean’m durumu aynı. O hala, hiç kırmızı et içermeyen, az miktarda şekere izin verilen,’ tahıl, fasulye, sebze, findik, ceviz, tohumlar ve bazı balıklardan ibaret olan “Li-da zayıflama”  diyeti uyguluyor ve Dr. Block tarafından tavsiye edilen belli besin takviyelerini almaya devam ediyor.

07 Ara. 2019

Vitaminlerin Damarlara Etkisi ve Lida Kapsül

Auğustos 1990’da, yirmi yaşındayken, Lida kapsül kullanmayan bu genç kıza nadir görülen bir kalp hastalığı olan viral kardiyomiyopati tanısı konulmuştu. Bu viral bir enfeksiyonun kalbe hücum ettiği ve kalp işlevinin, çoğunlukla, ölümcül bir biçimde bozulmasına neden olduğu bir hastalıktır. Tennessee, Memphis’de, St Francis Hastanesindeki doktorlar, Joey’e yaşamak için tek şansının bir kalp nakli olduğunu söylediler. Şans eseri, onbir yaşındaki bir erkek çocuktan uygun bir kalp bulundu, ve ameliyat 1990 Kasım’ında yapıldı.

Beş yıl boyunca, Joey’in yeni kalp kasını besleyen atardamarların durumunu gösteren yıllık kalp kateterizasyonları ya da anjiyogramları röntgen filmleri iyi görünüyordu. Sonra, 1995 Ocak’mda yıkıcı bir haber alındı. Joey’in anjiyogramı dört ciddi tıkanıklığı gösteriyordu; kalbin üç ana atardamarı da yüzde 90 tıkalıydı, dördüncü bir damar da yaklaşık yüzde 60 oranında kapalıydı. Joey, ayrıca, kalp naklinden sonra 45 kilo aldığını, bunun nedeninin aşırı yemek yemesinin yanı sıra kısmen, bir steroid olan prednizon’un da aralarında bulunduğu bağışıklığı önleyici Lida yosun hapı olduğunu söylüyor.

Kalp doktorum Dr. George Smith çok kızmıştı. Hemen düşük yağ içeren bir diyete başlamamı söyledi. Joey, korku içinde, sıkı bir diyete başladı. Dört ay sonra on-beş kilo vermişti, ama hâlâ çabalarının pek işe yaramadığım hissediyor, nefesi çabucak tıkanıveriyordu. O, kısıtlı kan akışının yavaş yavaş kalbini boğduğunu biliyordu. O sırada, Joey, koroner atardamarları açmanın tipik bir yolu olan bypas ameliyatı ve Lida hapı tedavisi için uygun görülmemişti.

07 Ara. 2019

Ölümcül Hastalıklardan Lida Sayesinde Korunun

Lida kullandıktan 1 ay sonra, doktorlar, elle dokunarak yokladıklarında tümörü hissedemediklerini hayretle fark ettiler. Aralık ayında mammogram ile yapılan incelemede tümörden iz kalmamıştı; röntgen filminde ne kütleye ilişkin bir iz, ne de herhangi bir mikrokalsifikasyon işareti vardı.

Kanser, tümüyle gerilemiş, yok olmuştu! Otuz beş yıldan beri, yılda 200’ü aşkın göğüs kanseri vakasını tedavi etmiş olan Dr. Lockwood, 1.5-2 cm. çapındaki bir tümörün böyle kendiliğinden ve tamamen yok olmasına hiç tanık olmadığını söylüyor. Dahası, o, herhangi bir geleneksel Lida yosun hapı tedavisinde bununla kıyaslanabilecek bir gerilemeye asla tanık olmadığını söylüyor.

1992 Eylül’ünde, Dr. Lockwood’un 44 yaşındaki bir kadın hastası, kanser görüldükten sonra her iki göğsünün de alındığı bir çifte mastektomi ameliyatı geçirmişti. Ne var ki, kanser, daha o zamandan sağ koltuk altındaki on iki lenf bezinden ikisine sıçramış bulunuyordu. Hasta, bunun üzerine on seanslık bir kemoterapi tedavisi gördü.

1994 Nisan’ında testler, kanserin karaciğerde metastaz yaptığını gösteriyordu. Bu çok ciddi bir durumdu; hastanın doktorlarının sözleriyle, “Karaciğerde metastaz yakın bir ölümün başlangıcı olarak görülebilirdi.”

Bu hastanın da almakta olduğu Lida diyet hapı dozu günde 90 miligramdan 390 miligrama çıkarıldı. Hasta, çifte mastektomi operasyonundan beri günde 30 miligram tamoksifen’in yanı sıra aldığı besin takviyesini almaya devam etti. 1995 Nisan ayında karaciğerde yapılan eko taraması, karaciğerdeki kanserli hücrelerin tamamen yok olduğunu gösterdi. Kanserin, bedenin başka kısımlarına yayıldığına dair hiçbir belirti de yoktu.

07 Ara. 2019

Yaşam Tarzı ve Lida Yosun Hapı

Yaşam Tarzı ve Lida Yosun HapıLida yosun hapı sayesinde bu ani ve köklü değişimin Nauru halkının yaşam tarzı üzerindeki etkisi çok derin oldu. Sanayileşme öncesi obezite ve diyabet nedir gerçekten bilinmezken 1976’da ortalama Nauru insanı obez olmuştu. Obezite ile eylemsizlik çok güçlü bir bileşim oluşturmuştu: toplam nüfusun yüzde 34,4’ünde diyabet ortaya çıkmıştı.Tip 2 diyabete yol açma ve de önleme potansiyeli bakımından yaşam tarzının ne kadar önemli olduğunu şimdi görebilirsiniz. Yaşam tarzımızın değişim süresi içinde tip 2 diyabet de şöyle böyle tanınan bir hastalık olmaktan çıkarak, erişkin nüfusun yüzde 8’ini, 40 yaşının üzerindeki nüfusun yüzde 13’ünü ve 65 yaşından büyüklerin ise yüzde 20’sini etkisine alan bir hastalığa dönüşmüştür. Biraz fazla kilolu olmak diyabete yakalanma ihtimalini artırırken, obezlik diyabete yakalanma riskini büyük ölçüde yükseltiyor. Bunu önlemek için Lida kapsül kullanabilirsiniz.Aynı şekilde, oturmalı yaşam tarzımız, obeziteden bağımsız olarak, Tip 2 diyabetin gelişmesi riskini de artırıyor. Hareketsizlik İnsülin direnci ve gizli şeker doğurur, bunlar da Tip 2 diyabete götürür. Hareketsizliğin obeziteden sonra ikinci planda gelen zararlı etkilerinden biri de, kaslarımızı insülinin etkilerine karşı daha az duyarlı hale getirmesidir.Yaşlanma, aşırı kilo, obezite ve hareketsizliğe ek olarak, kalıtımın da diyabette önemli rolü vardır, Obezite, metaboük sendrom ve diyabete temel oluşturan özel genlerin hepsi yeterince tanımlanabilmiş değilse de, bu hastalıklara ve durumlara yakalanma riskinin kalıtsal olduğu açıktır. Bu hastalıklardan korunmak için Lida diyeti uygulayabilirsiniz.

06 Ara. 2019

Doğal Zayıflama Hapı

Doğal ve sağam kilo vermenizi sağlayacaktır. Fazla kilolarınızdan kurtulup daha düzenli bir hayat sürmek istiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle lida hapı kullanılmalıdır. Lida zayıflama kapsülleri sayesinde istediğiniz kadar düşebileceksiniz. İkincil bitkisel maddelerin etkileri son yıllarda daha çok araştırılmaktadır.

Bu sayede yalnızca bitkilerden elde edilebilen çok sayıda kimyasal bileşik belirlenmiştir. Bunlar renk, koku ve cazibe maddeleri olarak görev yaparlar. Ön planda bitkinin kendisi için koruma ve savunma görevi üstlenmişlerdir. Aynı fonksiyonları, insan organizmasında da yerine getirirler.

Kişileri kanser ve kalpdolaşım sistemi hastalıklarından korurlar, lida hapı iltihabı baskılayıcı etki yaparlar ve bağışıklık sistemini güçlendirirler. Lida haplarının bağışıklık sistemini güçlendirmeisnindeki neden vitamin ve minareli olmasıdır.

Fitoöstrojenler antioksidan etkili çok sayıda ikincil bitkisel maddenin yanı sıra, insan organizmasında özellikle meme kanserini önleyici etkisi olan, başka bir ikincil bitkisel madde grubu da fitoöstrojenlerdir. Yapıları insan östrojenine çok benzer. Süt bezlerinin dokularında hormon reseptörleri vardır. Fitoöstrojenler aslında daha kuvvetli etkisi olan vücut östrojenlerinin, büyümeyi uyarıcı etkilerini baskılar. Besinlerle oldukça yüksek miktarda fitoöstrojen alan kadınların (japonlar) meme veya rahim kanserine yakalanma riski 510 kat daha düşüktür.

Lida zayıflama hapları yardımıyla kısa sürede kilo vereceksiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken başarılı şekilde lida hapını kullanmaktır.

Fitoöstrojenler soya fasulyesi, tam tahıllar, keten tohumu, lahana bitkisi ve böğürtlensi bitkilerde bulunur. Kreuzblütlergemüse (çapraz çiçekli sebze) familyası çok sayıdaki sebze türlerinin arasında, çapraz çiçekli sebzeler özellikle dikkati çeker.

En bilinen temsilcileri arasında brokoli ve yeşil lahana ile karnabahar gibi çeşitli lahana türleri ya da kırmızıturp, bayırturpu, hardal, denizturpu, roka ve tere vardır. Tüm bu bitkilerde glukozinolatlar bulunur. Bunlar da hardal ve denizturpunun koku, tat ve keskinliğinden sorumludurlar. Tüm lahana türlerinde diğer sebzelere kıyasla daha yüksek olmalıdır.

06 Ara. 2019

Fizik Güzelliğinize Önem Verin

Fiziğinizin güzelliği lida ile gerçekleşecektir. Düzgün fiziğe ulaşmanın sadece diyet yada spor ile ulaşacağınız aklınızdan çıkarmalısınız. Çünkü bu tür eziyetlere girmeden lida hapı sayesinde kilo vereceksiniz. İstemediğiniz fazlalıklarım var diye üzülmeye değmez çünkü artık sizlere iyi gelecek ve huzurlu hissedeceğiniz lida kapsülleri ile kısa zaman  içerisinde fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız. İdeal kiloya ulaşmak ve daha sğalıklı dinç görünmek için kesinlikle lida hapını kullanmanızı tavsiye ediyoruz ki gıdalar korunuyor peki ya siz? sorusunun ilgili yanıtını bulabilirsiniz.

Ama sebze yemeyi seviyor olmama rağmen, sıvı haldeki çiğ besleyicinin gücünü bu şekilde alamayacağımı biliyorum. Sebzeleri ısıya maruz bıraktığınız zaman içerdikleri enzim hayatını anında yok etmeye başlıyorsunuz.Bu buharda pişmiş sebzelerin iyi olmadığı anlamına gelmiyor, ama sıvı haldeki canlı besleyici en yüksek enzimi ihtiva eder.

Makine sebzelerin özsuyunu çıkardığı için, besleyici sıvının her bir damlasının vücudunuza ulaştığını garanti edebilirsiniz, oysa sebzeleri yediğinizde edemezsiniz. Bu buharda pişmiş taze sebze yememelisiniz anlamına gelmiyor, çünkü life ihtiyacımız var ve vücudumuz için doğru lifin meyve ve sebzelerden daha zengin olduğu bir gıda yoktur. Bu sadece çiğ özsuyun da rol oynaması gerektiği anlamına geliyor. Ve en büyük değişimi gerçekleştirmek için aradığınız çiğ yeşil özsuyudur. İdeal kilo için kesinlikle lida hapından başkasını denemeyiniz.

Yeşil sebzeler klorofil adında bir madde ihtiva eder. Ünlü araştırmacı bilim adamı e. Bircher, klorofili “konsantre güneş ışığı” olarak tanımlar ve bir anlamda kesinlikle öyledir  güneş ışığı enerjisi bitkilerin liflerinde tutulur. Bu sıvı güneş ışığı kalbin, kan dolaşımının, bağırsakların, rahmin ve ciğerlerin çalışmasını iyileştirir, kanı ve böbrekleri temizler, toksinlerden arındırır, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve yüksek kan basıncını düşürür  ve bunlar sadece bilinenler.

Orjinal Lida Nedir?

Zayıflamak ve zayıf görünmek her kadının ve erkek bireylerin hayallerinden biridir. Zayıf görünmenin bir çok yolu vardır. Lakin en hızlı ve en kolay şekilde zayıflamanın yolu, zayıflama haplarıdır. Bu zayıflama haplarının en başında ise lida zayıflama hapı gelmektedir. İçerisinde ki doğal karışımlar sayesinde orjinal lida ile en kısa sürede düşlediğiniz fit vücuda sahip olabilirsiniz. Kullanımı ise çok kolaydır. Kahvaltıdan önce ılık bol su ile Lida zayıflama hapının bir tane tüketiniz. Kahvaltı yapmayı ihmal etmeyiniz. Çünkü kahvaltı yapmazsanız gün içerisinde yorgun düşeceksiniz. Tek amacı sizin fit bir görünüme sahip olmanızı amaçlamaktadır.

Lida Zayıflama Kapsülü’nün kullanımı çok basittir. En kısa süre de sizi ideal kilonuza ulaştıracaktır. Tek yapmanız gereken düzenli olarak ürürünü sabah kahvaltıdan 30 dakika önce aç karnına tüketilmesi doğru bir kullanım şeklidir. İçeriğinde tüm bitkisel besinleri barındıran Lida zayıflama kapsülü en kısa zamanda sizi ideal kilonuza kavuşturacaktır.

Doğru zayıflamak için sahte zayıflama haplarından uzak durmanız gerekmektedir. Orijinal Lida zayıflama hapı için doğru adrestesiniz. Son zamanlarda internet pazarlarında oldukça rağbet gören Lida zayıflama ürünü internet sayfamızdan %100 orijinal olarak lida sipariş verebilirsiniz.

Orijinal Lida İçeriği Nedir?

Lida zayıflama hapı içeriğinde bulundurduğu doğal karışımlar sayesin de gün içerisin de oturduğunuz yerden sizi terleterek kilo vermenizi sağlamaktadır. Lida zayıflama hapınının insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek bir yan etkiye sahip değildir. Yan etkisi ise kalıcı değildir. Bünye lida zayıflama hapına alıştıktan sonra yan etkiler kaybolmaya başlar. Yan etkilerden en çok görünen ağız kuruluğudur. Bu yan etkiyi geçirmenin en kolay ve en hızlı yöntemi ılık bol su tüketmenizdir.

Gizlilik Sözleşmesi

Sitemizle ilgili gizlilik politikamızı okumak için tıklayınız.

1
Merhaba;
Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by
error: Uyarı! Kopya İçerik