İnternet’te Yer Alan Lida Yorumları

Lida ürünü internet üzerinde en çok yorumlanan ürünlerden bir tanesidir. Çünkü Lida kendini kanıtlamış bir zayıflama ürünüdür. Bu ürün sayesinde onlarca kişi fit kalarak zayıflamıştır. Ama yorumlara dikkatle bakılırsa, Lida sayesinde zayıflayan birçok bireyin ilaç kullanımı sonrasında karşılaştığı bazı problemler konu edilmiştir. Bu durumlar hızlı bir şekilde tekrar kilo almak ve bazı baş ağrısı sorunlarıdır.

Öncelikle tamamen bitkisel olan lida’nın kullanımında yapılan bazı hatalar böyle sorunlara neden olabilmektedir. Lida doğal olarak çok hızlı bir şekilde kilo vermeye neden olduğu için bireyler bu iş burada bitti mantığıyla ürünü hemen bırakmaktadır. Lida kullanırken önemli olan vücudu bu sistematiğe alıştırabilmektir. Yani vücut için bu durumun kalıcı olması için sürekli lida kullanmaya gerek yok, bu konuda bir yanlış anlaşılmayı düzeltelim, lida sizde bağımlılık oluşturmaz aksine kısa sürede toksinleri atmanıza neden olur, işte bu yüzden vücut bu rahatlama sonrası tekrar toksin alımına karşı etken bir duruma gelir işte böyle bir durumda vücudunuzu korumalısınız sanki lida’yı kullanmaya devam ediyor gibi sağlıklı beslenmeye devam etmelisiniz.

Baş ağrısı durumu ise sık karşılaşılan bir durumdur sonuçta yüksek kilolara sahip kişiler için yağ yakımı işlemi zaman zaman ateş artırıcı ve baş ağrısı yapıcı bir şekile bürünebilir. Bunu çözmek için hem su kullanımı hem de idrar sökme işlemini net olarak gerçekleştirmelisiniz. Bu konularda atacağınız adımlarla kısa sürede alışma durumuna geçerek rahat bir şekilde hayatınıza devam edebileceksiniz.