Fizik Güzelliğinize Önem Verin

Fiziğinizin güzelliği lida ile gerçekleşecektir. Düzgün fiziğe ulaşmanın sadece diyet yada spor ile ulaşacağınız aklınızdan çıkarmalısınız. Çünkü bu tür eziyetlere girmeden lida hapı sayesinde kilo vereceksiniz. İstemediğiniz fazlalıklarım var diye üzülmeye değmez çünkü artık sizlere iyi gelecek ve huzurlu hissedeceğiniz lida kapsülleri ile kısa zaman  içerisinde fazla kilolarınızdan kurtulacaksınız. İdeal kiloya ulaşmak ve daha sğalıklı dinç görünmek için kesinlikle lida hapını kullanmanızı tavsiye ediyoruz ki gıdalar korunuyor peki ya siz? sorusunun ilgili yanıtını bulabilirsiniz.

Ama sebze yemeyi seviyor olmama rağmen, sıvı haldeki çiğ besleyicinin gücünü bu şekilde alamayacağımı biliyorum. Sebzeleri ısıya maruz bıraktığınız zaman içerdikleri enzim hayatını anında yok etmeye başlıyorsunuz.Bu buharda pişmiş sebzelerin iyi olmadığı anlamına gelmiyor, ama sıvı haldeki canlı besleyici en yüksek enzimi ihtiva eder.

Makine sebzelerin özsuyunu çıkardığı için, besleyici sıvının her bir damlasının vücudunuza ulaştığını garanti edebilirsiniz, oysa sebzeleri yediğinizde edemezsiniz. Bu buharda pişmiş taze sebze yememelisiniz anlamına gelmiyor, çünkü life ihtiyacımız var ve vücudumuz için doğru lifin meyve ve sebzelerden daha zengin olduğu bir gıda yoktur. Bu sadece çiğ özsuyun da rol oynaması gerektiği anlamına geliyor. Ve en büyük değişimi gerçekleştirmek için aradığınız çiğ yeşil özsuyudur. İdeal kilo için kesinlikle lida hapından başkasını denemeyiniz.

Yeşil sebzeler klorofil adında bir madde ihtiva eder. Ünlü araştırmacı bilim adamı e. Bircher, klorofili “konsantre güneş ışığı” olarak tanımlar ve bir anlamda kesinlikle öyledir  güneş ışığı enerjisi bitkilerin liflerinde tutulur. Bu sıvı güneş ışığı kalbin, kan dolaşımının, bağırsakların, rahmin ve ciğerlerin çalışmasını iyileştirir, kanı ve böbrekleri temizler, toksinlerden arındırır, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve yüksek kan basıncını düşürür  ve bunlar sadece bilinenler.