Ertelenmeyen Lida

Bazı kullanıcılarımız bizlere Lida’ nın kullanımını aksattığını, iki günde bir kapsül kullandığını ve bazıları ise 15 gün kullanıp, 15. gün sonrasında kullanımı kestiğini, bir süre ara verdikten sonra tekrar devam ettiğini vurguluyor.

Bu yapılanların hepsi tümüyle yanlış olan ve Lida’ nın etkisini altüst edecek kullanım yanlışlarıdır. Lida, mutlaka her gün, sabaha vakitlerinde yada uykudan uyanmanıza yakın zamanlarda, vücut fonksiyonlarının yavaş yavaş henüz hareketlendiği safhada kullanılması, alındıktan sonra midede en derin şekilde emilimini gerçekleştirmesi için 2 bardak dolusu, imkan varsa ılık su ile alınmalı, ürünün alımından sonraki en geç 30 dakika içerisinde sabah kahvaltısı öğününe başlanmalıdır.

Kahvaltınızda, uygulayacağınız herhangi bir ağır olmayan diyet programına göre yediklerinizi seçerek ve kahvaltı sofranızdaki çeşitliliğe dikkat ederek kendinizi daha rahat ve daha kolay bir şekilde, istenmeyen etkilerden uzak olarak zayıflamaya bırakabilirsiniz.

Siz siz olun, Lida’ nın düzenini, kullanım talimatlarına uygun şekilde seyrettirin. Bu talimatların dışına çıkarak kendinize boşa eziyet etmeyin. Zaman kaybetmemeniz ve bir an önce netice görmeniz herşeyden önemlidir.

Çok yakınımızda olan bayrama daha zayıf ve herkesi şaşırtacak bir güzellikte girmeniz dileklerimizle…