Doğal Zayıflama Hapı

Doğal ve sağam kilo vermenizi sağlayacaktır. Fazla kilolarınızdan kurtulup daha düzenli bir hayat sürmek istiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle lida hapı kullanılmalıdır. Lida zayıflama kapsülleri sayesinde istediğiniz kadar düşebileceksiniz. İkincil bitkisel maddelerin etkileri son yıllarda daha çok araştırılmaktadır.

Bu sayede yalnızca bitkilerden elde edilebilen çok sayıda kimyasal bileşik belirlenmiştir. Bunlar renk, koku ve cazibe maddeleri olarak görev yaparlar. Ön planda bitkinin kendisi için koruma ve savunma görevi üstlenmişlerdir. Aynı fonksiyonları, insan organizmasında da yerine getirirler.

Kişileri kanser ve kalpdolaşım sistemi hastalıklarından korurlar, lida hapı iltihabı baskılayıcı etki yaparlar ve bağışıklık sistemini güçlendirirler. Lida haplarının bağışıklık sistemini güçlendirmeisnindeki neden vitamin ve minareli olmasıdır.

Fitoöstrojenler antioksidan etkili çok sayıda ikincil bitkisel maddenin yanı sıra, insan organizmasında özellikle meme kanserini önleyici etkisi olan, başka bir ikincil bitkisel madde grubu da fitoöstrojenlerdir. Yapıları insan östrojenine çok benzer. Süt bezlerinin dokularında hormon reseptörleri vardır. Fitoöstrojenler aslında daha kuvvetli etkisi olan vücut östrojenlerinin, büyümeyi uyarıcı etkilerini baskılar. Besinlerle oldukça yüksek miktarda fitoöstrojen alan kadınların (japonlar) meme veya rahim kanserine yakalanma riski 510 kat daha düşüktür.

Lida zayıflama hapları yardımıyla kısa sürede kilo vereceksiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken başarılı şekilde lida hapını kullanmaktır.

Fitoöstrojenler soya fasulyesi, tam tahıllar, keten tohumu, lahana bitkisi ve böğürtlensi bitkilerde bulunur. Kreuzblütlergemüse (çapraz çiçekli sebze) familyası çok sayıdaki sebze türlerinin arasında, çapraz çiçekli sebzeler özellikle dikkati çeker.

En bilinen temsilcileri arasında brokoli ve yeşil lahana ile karnabahar gibi çeşitli lahana türleri ya da kırmızıturp, bayırturpu, hardal, denizturpu, roka ve tere vardır. Tüm bu bitkilerde glukozinolatlar bulunur. Bunlar da hardal ve denizturpunun koku, tat ve keskinliğinden sorumludurlar. Tüm lahana türlerinde diğer sebzelere kıyasla daha yüksek olmalıdır.