Diyet Haplarında En Özeli Lida Tablet

Lida kullananlar kimyasal reaksiyonlar pislikten arınmış, temiz kanallarda en iyi sonucu verirler. Bedenlerimiz kimyasal reaksiyonların kanallarıdır. İnsan bedeni uykuda tüm fazlalıkları ve istenmeyen maddeleri bağırsaklarda ve idrar kesesinde biriktirir. Karın bölgesinde dışkıyı ve idrarı dışarı atarken kullanılacak gazlar toplanır. Eğer güneş doğarken kişi uykudaysa, bu gazlar ve atılacak maddeler kan kimyası düzenlenirken bedende olacaktır. Oysa kişi uyanmış, bağırsaklarını ve idrar kesesini boşaltmış, bedenini temizlemiş bir halde gelecek enerjiyi almaya hazır biçimde beklerse, bu andan çok daha fazla faydalanacağı kesindir.

Lida zayıflama hapı tarih boyunca bütün dinler, insanlara şafak vakti uyanıp günü temizlenmiş olarak ve açık zihinle selamlamanın önemini vurgulamışlardır. Hindu geleneği sabahın bu erken saatlerinde meditasyon yapılmamasını, en büyük ondört eksiklikten ya da başarısızlıktan biri sayar. Sadece sağlıklı bir insan bu dünyada yaşamaktan zevk alabilir ve sağlıklı olmanın ilk şartı da gün doğmadan en az on dakika önce kalkmaktır. Sanskrit yazıtlar bu saate Brahma mahoorta ya da amrit bela derler. Brahma mahoorta “Brahma zamanı”, tam bilinç, ilahi güç anlamına gelir. Amrit bela hayatın özünün vakti demektir.

Lida kapsül bu önemli dakikalarda beden sağlığı, fiziksel güç ve konsantre olma yeteneği artar. Yeni ve taze enerjilerle dolan kişi her işin altından kalkma gücünü ve istencini kendinde bulur. Bu anda başlatılan her proje gerçekleşir. Çözümü büyük zihinsel çaba gerektiren sorunlar kolaylıkla çözülür, hafıza son derece keskindir. Hasta olanlar gece boyunca onları uykusuz bırakan ıstıraplarından kurtularak derin bir uykuya dalarlar.