Bakteri Oluşumunu Lida ile Engelleyin

Lida yosun hapı zayıflatıcı özelliği ile bilinen sağlıklı güvenilir ve başarılı bir kapsül olmayı başarmıştır. Kullanan kişilerin memmuniyetini kazanıp sağlıklı olmaları ve kilo vermelerini sağlamıştır. Normal diyet yöntemi ile verilemeyen kilolara dahi meydan okumayı başarmıştır.

Lida kullanmanın inanılmaz derecede vücuda etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Fazla yağlar sinir bozucu kilolara resmen hayatımızı zindana çevirmeyi başarmıştır. Bunun üstesinden de lida kapsülleri gelmektedir. Orjinal lida kullanımı çok işe yaramaktadır.

Bunlar, sindirim sisteminde yardımcı bakterilerin oluşmasına ve korunmasına olanak veren bir çevre yaratılmasına yardımcı olarak, detoksifikasyon, yenilenme ve sağlıklı hücreler oluşturma süreçlerini hızlandırırlar. Alerjiler, alarm çanlarıdır alerjiler, dahili yollarla oluşan toksin kaynaklarıdır. Her alerjik reaksiyon, toksik bir etkisi olan metabolik bir enkaz yaratır.

Alerjilerin “normal” olduğunu, kısa süreli rahatsızlık verdiklerini düşünürüz, çünkü hemen herkesin bir şeylere alerjisi vardır. Oysa durum sandığınız gibi değil. Sağlıklı insanların alerjileri olmaz. Alerjiler, çevrenizdeki gıdalara ve maddelere verdiğiniz anormal bağışıklık tepkileridir.

Çoğu gıda alerjisi, işlev bozukluğu gösteren sindirim sisteminin bir neticesidir. Bazı sorularla karşılaşıyoruz mesela kas yapanlar lida kullanabilir mi? Bu gibi sorulara hemen yanıt verebiliriz: tabiki de kullanabilirler ve yararı olabilir.

Daha önce bahsettiğimiz gibi, sindirilmemiş gıda parçacıkları hasar görmüş bağırsak dokusundan kana karışırlar. Bağışıklık sistemi, bu gıda parçacıklarını yabancı madde olarak algılar ve alerji adı verilen bir bağışıklık tepkisi gösterirsiniz.

Vücut bu tepkiyi hatırlar; o gıdayı her tükettiğinizde, alerjik bir reaksiyon  ve o reaksiyonla meydana gelen toksinler  üretilir. Vücudu rahatsız eden bu yabancı maddelere alerjen adı verilir. Bir alerjen, bağışıklık sistemi tarafından üretilen bir antikorla etkileşim gösterdiğinde, büyük miktarlarda alerjenantikor kompleksi meydana gelir.